wtorek, 26 czerwca 2012

Menel Tattoo 2012 iii meduzy

Wczoraj była straszna ulewa (zaczyna sie dramatycznie)
Siedziałam sobie na przystanku, tak w tym deszczu. Radośnie przemoknięta, napieprzało jak zły, ale nadal było ciepło. Podsiadł się jakiś starszy koleś. Cóż...nazwijmy Go Panem Menelem. Pan Menel zrobił to co czego wszyscy my w słuchawkach na uszach nienawidzimy czyli zaczął konwersacje. W najgorszym możliwym języku: norweskim menelskim. Czyli bardzo pijanie i nieskładnie mówił do mnie po norwesku. Matko Bosko.
Uprzejmie poinformowałam Go, iż angielski jest wymagany w tej sytuacji.
Postanowił się dostosować. I tak oto miałam miłego rozmówcę norwesko-angielsko-menelskiego...
Panu generalnie chodziło ( a jakże!) o moje tatuaże. Na migi  wyraził aprobatę, poparł to sympatycznym w zamyśle, jak mniemam chrząknięciem, po czym pokazał mi swoje rękawy! I tu Moi Drodzy niespodzianka roku! Otóż dawno na żywo nie widziałam takie dobrego oldschoolu i tak soczystych kolorów! Nie sądzę, żeby były robione tydzień temu, a kolory aż biły po oczach. W innej sytuacji (czytaj: trzeźwej i angielskiej) spytałabym gdzie/co/jak, ale cóż. Miło się pożegnaliśmy i..wsiedliśmy do tego samego autobusu ;)
No to taka ciekawostka.
Postanawiamteż pochwalić się moją nowa koszulką. Pałam do niej miłościa namiętną za grafikę.(własnie sobie uświadomiłam, że mam tu minę jak kompletny ritard, ale przecież nie to jest istotne so..deal with it, tj. z ta miną)


Pokazuję Wam meduzy <3 <3 <3 a jakże!Portowe :)


A także standardowo już Wilka, skoro Go mam i jest taki ładny.

                    Tu Wilk jest gentlemanem, ponieważ (tak, obie nogi/stopy na focie to jego) rozciąga mi przymaławego buta na Aker Brygge i zupełnie się nie wstydzi :D
Chciałam jeszcze pokazać Wam moje hipsterskie oblicze oraz miłość kocią, ale niestety Wilk ma na telefonie, a zarówno telefon jak i Wilk są w pracy. Kiedy indziej.

2 komentarze:

  1. mrrr podoba mi się Twoja koszulka! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja błogosławie Carlingsa skąd mam obecnie 90% moich ukochanych ciuchów <3

      Usuń